MENUSTRONA GŁÓWNAKANCELARIA PARAFIALNAOGŁOSZENIA PARAFIALNEINTENCJE MSZALNESŁOWO NA NIEDZIELĘNABOŻEŃSTWADUSZPASTERZEDOM PARAFIALNYCMENTARZEOBELISK NA RYNKUHISTORIA PARAFIIPATRONI PARAFIIGALERIALINKIKSIĘGARNIA VERBUMPRZYG. DO BIERZMOWANIAGRUPY PARAFIALNERODZINNE ŚW. NIEDZIELIMINISTRANCIBIELANKIDOMOWY KOŚCIÓŁCHÓR PARAFIALNYSCHOLA

  statystyka


OGŁOSZENIA PARAFIALNEOGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26.03.2017.

 1. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.00 i 19.30. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawiane jest w każdą niedzielę o godz. 17.00. Do udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach serdecznie zapraszamy.

 2. Zapraszamy dzieci do odbioru kolejnego numeru Ziarenka oraz ankiety Biblijnej Akademii Najmłodszych.

 3. W sobotę 1 kwietnia po Mszy św. porannej  litania do Matki Bożej. Również w sobotę kapłani odwiedzą chorych z komunią świętą. Prosimy serdecznie o przekazanie tej informacji rodzinom i  bezpośrednio zainteresowanym.

 4. Następna niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30 nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu, natomiast zapraszamy na adorację i nabożeństwo Gorzkie Żale na godz. 17.00.

 5. W następną niedzielę w naszej parafii rozpoczną się wielkopostne rekolekcje parafialne dla dorosłych. Będą trwały do 2 do 5 kwietnia włącznie. Wygłosi je Ks. prof. dr hab.  Adam SOLAK. Msze św. z naukami w niedzielę o godz.: 7.30; 9.30; 11.30; 16.00; 18.00. W poniedziałek, wtorek i środa o godz.: 8.00; 9.30.; 18.00. Spowiedź od godz. 8.00 do 10.30 oraz od godz. 17.00. Prosimy o ułożenie sobie zajęć tak, aby móc uczestniczyć w tych rekolekcjach.

 6. W dniu dzisiejszym odpowiadając na apel papieża Franciszka oraz Kardynała Kazimierza Nycza pragniemy włączyć się jako wspólnota parafialna w program Caritas Rodzina Rodzinie, który polega na wsparciu rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. Pomoc skierowana jest do konkretnych rodzin w Aleppo w Syrii, przez okres 6 miesięcy aby mogły pozostać w rodzinnym kraju i odbudowując swoje domy nie musiały emigrować. Jest to tzw. stypendium dla konkretnej rodziny przyznanej przez Caritas Polska od konkretnej parafii.  Część ofiar składanych w dniu dzisiejszym na tacę pragniemy przeznaczyć na ten cel. Inicjatywę tę podjęła także Wspólnota Domowego Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

 7. Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. 9 kwietnia o godz. 16.15

 8. Centrum Kultury Izabelin zaprasza w dniu 2 kwietnia o godz. 16.00 na film "Święty z Izabelina" - wspomnienie o Ks. Aleksandrze Fedorowiczu zebrane przez uczniów Gimnazjum w Izabelinie i wolontariuszy Fundacji „Przyjaciele Alego” po kierunkiem Ks. dr Jerzego Jastrzębskiego.

 9. Polecamy w modlitwie zmarłych parafian. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Marianny Wydryszek, Śp. Janusza Sęk. W tym tygodniu odbędzie się pogrzeb: Śp. Stanisława Borkowskiego. "Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie".III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19.03.2017.

 1. W dzisiejszą niedzielę 19 marca na Mszy św. o godz. 11.30 modlić się będziemy za tych, którym patronuje św. Józef. Imiona i nazwiska naszych bliskich możemy zgłaszać w zakrystii.

 2. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.00 i 19.30. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawiane jest w każdą niedzielę o godz. 17.00. Do udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach serdecznie zapraszamy.

 3. Zapraszamy dzieci do odbioru kolejnego numeru Ziarenka oraz ankiety Biblijnej Akademii Najmłodszych.

 4. Już dziś pragniemy poinformować, że parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach od 2 do 5 kwietnia włącznie. Nauki wygłosi Ks. prof. dr hab. Adam Solak z UKSW.

 5. Polecamy w modlitwie zmarłych parafian. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Heleny Pęczek, Sp. Włodzimierza Sulwińskiego. W tym tygodniu odbędzie się pogrzeb: Śp. Marianny Wydryszek. "Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie"II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

12.03.2017.

 1. Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. i ich Rodziców odbędzie się w dniu dzisiejszym tj. 12 marca  na Mszy św. o godz. 9.30. Po Mszy św. konferencja w kościele. Obecność rodziców i dzieci obowiązkowa.

 2. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.00 i 19.30. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawiane jest w każdą niedzielę o godz. 17.00. Do udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach serdecznie zapraszamy.

 3. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w dniach 14-16 marca odbędą się rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkół podstawowych.

 4. Zapraszamy dzieci do odbioru kolejnego numeru Ziarenka oraz ankiety Biblijnej Akademii Najmłodszych.

 5. W dzisiejszą  niedzielę zgodnie ze wskazaniem Stolicy Apostolskiej ogólnopolska zbiórka na rzecz dzieła misyjnego - Ad gentes. Ofiary na tacę przeznaczone są na pomoc dla misjonarzy i tych, którym misjonarze posługują. Za wszelkie złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

 6. W następną niedzielę 19 marca na Mszy św. o godz. 11.30 modlić się będziemy za tych, którym patronuje św. Józef. Imiona i nazwiska naszych bliskich możemy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 7. Polecamy w modlitwie zmarłych parafian. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Janiny Witkowskiej, Śp. Eugenii Sochockiej, Śp. Teresy Bożyk, Śp. Wandy-Krystyny Lisowskiej. W tym tygodniu odbędzie się  pogrzeb: Śp. Heleny Pęczek. "Wieczny odpoczynek…"I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

05.03.2017.

 1. Dzisiejsza niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30 nie będzie jednak wystawienia Najświętszego Sakramentu, natomiast zapraszamy na adorację i nabożeństwo Gorzkie Żale na godz. 17.00.

 2. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.00 i 19.30. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawiane jest w każdą niedzielę o godz. 17.00. Do udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach serdecznie zapraszamy.

 3. Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. i ich Rodziców odbędzie się w następną  niedzielę tj. 12 marca  na Mszy św. o godz. 9.30. Po Mszy św. konferencja w kościele. Obecność rodziców i dzieci obowiązkowa.

 4. Zapraszamy dzieci do odbioru kolejnego numeru Ziarenka. Wznowiony został konkurs Biblijnej Akademii Najmłodszych.

 5. W następną niedzielę ogólnopolska zbiórka na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.

 6. Polecamy w modlitwie zmarłych parafian. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Heleny Markiewicz, Śp. Zofii Wiśniewskiej, Śp. Krystyny Tryniszewskiej, Śp. Andrzeja Bieńka, Śp. Franciszki Opala, Śp. Stanisława Bożyka. W tym tygodniu odbędzie się  pogrzeb: Śp. Janiny Witkowskiej, Śp. Eugenii Sochockiej. "Wieczny odpoczynek…"VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.02.2017.

 1. W najbliższą środę  rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Jest to czas pokuty i rozważania Męki i Śmierci Chrystusa. W Środę Popielcową Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00, 18.00 oraz o godz. 19.30.  W tym dniu obowiązuje post ścisły.

 2. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana będzie w każdy piątek o godz. 17.00 i 19.30. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawiane będą w każdą niedzielę o godz. 17.00. Do udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach serdecznie zapraszamy.

 3. W dniu 2 marca przypada Pierwszy Czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja zakończona apelem o godz. 21.00

 4. W tym tygodniu 3 marca br. przypada  Pierwszy Piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.

 5. Z  racji Pierwszej Soboty  miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 litania do M. Bożej. W tym dniu kapłani nawiedzą chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o przekazanie tej informacji rodzinom i bezpośrednio zainteresowanym.

 6. W dniu 3 marca przypada 10 rocznica nominacji pasterza Archidiecezji Kardynała Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie, a 4 marca Jego patronalne święto. Pamiętajmy w tym czasie w sposób szczególny o naszym Arcypasterzu.

 7. Zapraszamy dzieci do odbioru kolejnego numeru Ziarenka. Z racji ferii zimowych zawieszony jest konkurs Biblijnej Akademii Najmłodszych.

 8. Następna niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30 nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu, natomiast zapraszamy na adorację i nabożeństwo Gorzkie Żale na godz. 17.00.

 9. Polecamy w modlitwie zmarłych parafian. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Kazimierza Sikorskiego, Śp. Lucjana Przeborowskiego, Śp. Heleny Midak, Śp. Janiny Sobieraj, Śp. Janiny Wajszczak. W tym tygodniu odbędzie się  pogrzeb: Śp. Heleny Markiewicz. "Wieczny odpoczynek…"© 2009-2017 "firestarmedia"
stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768 w trybie true color