MENUSTRONA GŁÓWNAKANCELARIA PARAFIALNAOGŁOSZENIA PARAFIALNEINTENCJE MSZALNESŁOWO NA NIEDZIELĘNABOŻEŃSTWADUSZPASTERZEDOM PARAFIALNYCMENTARZEOBELISK NA RYNKUHISTORIA PARAFIIPATRONI PARAFIIGALERIALINKIPRZYG. DO BIERZMOWANIAGRUPY PARAFIALNERODZINNE ŚW. NIEDZIELIMINISTRANCIBIELANKIDOMOWY KOŚCIÓŁCHÓR PARAFIALNYSCHOLAGALILEA

  statystyka


INTENCJE MSZALNE



INTENCJE MSZY ŚW.

NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

18.10.2020 - 25.10.2020 r.


Niedziela

18

października

7.30

+ Józefa Przybysz – gregorianka 18

9.30

+ Jadwigę, Genowefę, Wiktora, Zbigniewa Marandów,
Jerzego Bodziachowskiego, i zm. z cr Marandów i Wideryńskich

9.30

+ Za zm. z rodziny Sablińskich, Brzozowskich i Pietrusewiczów

11.30

+ Msza św. wspólna za zmarłych

11.30

- W intencji Żanety w 25-tą r. urodzin
o Boże błogosławieństwo dla niej i całej rodziny

16.00

+ Edwarda Sotomskiego z okazji imienin

18.00

+ Teresę Bożyk z okazji imienin i Teresę Racką

Poniedziałek

19

października

Wspomnienie
bł. Jerzego
Popiełuszki,
kapłana
i męczennika

8.00

+ Stanisława Zasłona w 1-wszą r. śm.

8.00

+ Józefę Gałuszka

18.00

+ Józefa Przybysz - gregorianka 19

18.00

+ Mieczysława i Krystynę w 1-wszą r. jej śm. Dobrosielskich

Wtorek

20

października

Wspomnienie
św. Jana Kantego,
kapłana

8.00

+ Józefa Przybysz - gregorianka 20

8.00

+ Kazimierza Pawlaka w 4-tą r. śm.

18.00

+ Irenę Becker z racji imienin i Stanisława Becker z okazji 33-ciej r. śm.

Środa

21

października

8.00

+ Marię Lipińską w 6 miesięcy po śm. i jej rodziców

18.00

+ Grażynę Zemła w r. urodzin

18.00

+ Józefa Przybysz - gregorianka 21

18.00

+ Marię Gołowicz (intencja od Agnieszki i Janusza Wolanin)

Czwartek

22

października

Wspomnienie
św. Jana Pawła II,
papieża

8.00

+ Józefa Przybysz - gregorianka 22

8.00

+ Jana Wierciocha (intencja od Krystyny Wiercioch z dziećmi)

18.00

+ Irenę Świątek w 1-wszą r. śm.

18.00

+ Ryszarda Chybowskiego w 1-wszą r. śm.

Piątek

23

października

8.00

+ Józefa Przybysz - gregorianka 23

8.00

 ----------

18.00

+ Teresę Szura ( intencja od Wspólnot Kół Różańcowych)

18.00

+ Czesława, Marię, Romana i Walentego Piekarskich
oraz Karolinę Ogarowską

Sobota

24

października

8.00

+ Danutę Kosiorek w 6-tą r. śm.

8.00

+ Józefa Przybysz - gregorianka 24

8.00

+ Jolantę Słopecką w 29-tą r. śm.

18.00

+ Mariannę i Władysława Fijałkowskich,
zm. z rodziny Fijałkowskich i Ciechowiczów

18.00

+ Genowefę Pawełek w 2-gą r. śm.
oraz jej rodziców Anielę i Jana Majewskich

Niedziela

25

października

7.30

- Dziękczynna za 70 lat życia Jerzego  z prośbą o zdrowie i Bożą opieką

9.30

+ Józefa Przybysz – gregorianka 25

9.30

+ Ryszarda Szusteckiego w 18-tą r. śm.
oraz Józefę Szustecką i Weronikę Matuszewską

11.30

+ Msza św. wspólna za zmarłych

16.00

+ Barbarę i Leona Sitek, Teresę Kurzak  i dusze potrzebujące pomocy

18.00

- W intencji Ojczyzny i Radia Maryja






© 2009-2020 "firestarmedia"
stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768 w trybie true color