MENUSTRONA GŁÓWNAKANCELARIA PARAFIALNAOGŁOSZENIA PARAFIALNEINTENCJE MSZALNESŁOWO NA NIEDZIELĘNABOŻEŃSTWADUSZPASTERZEDOM PARAFIALNYCMENTARZEOBELISK NA RYNKUHISTORIA PARAFIIPATRONI PARAFIIGALERIALINKIPRZYG. DO BIERZMOWANIAGRUPY PARAFIALNERODZINNE ŚW. NIEDZIELIMINISTRANCIBIELANKIDOMOWY KOŚCIÓŁCHÓR PARAFIALNYSCHOLAGALILEA

  statystyka


INTENCJE MSZALNE



INTENCJE MSZY ŚW.

NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

31.05.2020 - 07.06.2020 r.


Niedziela

31 maja

Niedziela
Zesłania
Ducha
Świętego

7.30

- O Boże Miłosierdzie i Dary Ducha Świętego
dla Pawła, Joanny, Aleksandry i Adama

9.30

+ Jadwigę i Feliksa Grabskich i ich rodziców
oraz Mieczysława i Bernarda Grabskich

11.30

+ Msza św. wspólna za zmarłych

16.00

+ Jana i Henrykę  Mikołajczyk,
Artura Kosińskiego i Wojciecha Wardzińskiego

16.00

+ Elżbietę Maleszyk - gregorianka 21

18.00

- W intencji Ojczyzny i Radia Maryja

Poniedziałek

1 czerwca

Święto
Najświętszej
Maryi
Panny,
Matki
Kościoła

8.00

+ Elżbietę Maleszyk – gregorianka  22

8.00

+ Tadeusza Gręda - gregorianka 1

8.00

- O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki, Marka,
Magdaleny, Marii, Piotra, Teresy i Małgorzaty

18.00

+ Zofię Godyń - gregorianka 1

18.00

+ Władysława Godynia w 7-mą r. śm.

Wtorek

2 czerwca

8.00

+ Tadeusza Gręda - gregorianka 2

8.00

+ Elżbietę Maleszyk - gregorianka 23

8.00

+ Magdalenę Strzałek z okazji urodzin

18.00

+ Zofię Godyń - gregorianka 2

18.00

+ Leszka Antosika z racji imienin

Środa

3 czerwca

Wspomnienie
św. Męczenników
Karola Lwangi
i Towarzyszy

8.00

+ Zofię Godyń - gregorianka 3

8.00

+ Tadeusza Gręda - gregorianka 3

8.00

+ Włodzimierza Różyckiego,
Matyldę i Antoniego Tutak, Józefę Soczyńską

18.00

+ Czesławę Podgórską w 10-tą r. śm.

18.00

+ Elżbietę Maleszyk - gregorianka 24

Czwartek

4 czerwca

Święto
Jezusa
Chrystusa
Najwyższego
i Wiecznego
Kapłana

8.00

+ Elżbietę Maleszyk - gregorianka 25

8.00

+ Tadeusza Gręda - gregorianka 4

8.00

+ Edmunda Osik w 26-tą r. śm. i Krystynę Adamczyk w 13-tą r. śm.

18.00

- W intencji Kół Żywego Różańca

18.00

+ Zofię Godyń - gregorianka 4

Piątek

5 czerwca

Wspomnienie
św. Bonifacego,
biskupa
i męczennika

8.00

+ Elżbietę Maleszyk - gregorianka 26

8.00

+ Tadeusza Gręda - gregorianka 5

8.00

+ Zofię Godyń - gregorianka 5

18.00

+ Msza św. wspólna za zmarłych

Sobota

6 czerwca

8.00

+ Józefa Sulkowskiego w 5-tą r. śm.

8.00

+ Tadeusza Gręda - gregorianka 6

8.00

+ Karola Busztę

18.00

+ Elżbietę Maleszyk - gregorianka 27

18.00

+ Zofię Godyń - gregorianka 6

Niedziela

7 czerwca

Uroczystość
Trójcy
Przenajświętszej

7.30

+ Tadeusza Gręda - gregorianka 7

7.30

+ Feliksa w 25-tą r. śm., Henrykę i Zbigniewa Strzeszewskich,
Jana i Andrzeja Kajak, za dawcę serca dla Andrzeja
oraz cr Strzeszewskich, Kajaków, Wójcików i Jaworskich

9.30

+ Karola Szubę w 12-tą r. śm., Mariannę Szuba w 8-mą r. śm.
oraz za śp. Zygmunta i Helenę Żurawskich

9.30

+ Zofię Godyń - gregorianka 7

11.30

- Msza św. wspólna za nowożeńców

16.00

+ Elżbietę Maleszyk - gregorianka 28

18.00

+ Krystynę Bugajską, Andrzeja i Grażynę Skorupów






© 2009-2020 "firestarmedia"
stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768 w trybie true color