FORUM DYSKUSYJNE  STRONA GŁÓWNA  KSIĘGA GOŚCI  KSIĘGA HUMORU


AKTUALNOŚCI

ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW STARYCH BABIC

relacjonuje dla Nas Michał S.trażak

Na zebranie zorganizowane przez RADNYCH Starych Babic Lucynę Molak i Tomasza Szubę oraz SOŁTYSA Wsi Stare Babice Antoniego Stanisława Więsyka przybyła garstka ludzi.

25 osób, których średnia wieku wynosiła około 50 lat.

Ważne to było zebranie (spotkanie), podczas którego omawiane były problemy nurtujące Nas - mieszkańców Starych Babic. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Stare Babice Krzysztof Turek, Przewodniczący Rady Gminy Henryk Kuncewicz oraz przedstawiciele Policji z naszym dzielnicowym st. post. Markiem Koperskim.

Na początku Radny Szuba złożył przed mieszkańcami SPRAWOZDANIE, a następnie przystąpiono do gorącej rozmowy. Tematy były różne i od lat znane.

Wójt został więc zapytany kiedy i gdzie powstanie nowe przedszkole, dlaczego toleruje zły stan świadczonych usług medycznych w Ośrodku Zdrowia, dlaczego niektóre ulice nie mają kanalizacji, co robi UG aby poprawić stan dróg gminnych i chodników, w tym na ul. Sienkiewicza. Poruszano też temat przekazania majątku gminy firmie EKO Babice, strażacy pytali się o odpowiedź w sprawie zakupu nowego samochodu. Nie zabrakło też pytań o bezpańskie psy i segregacje śmieci.

Zebranie skończyło się o godz. 21.00

NIECH ŻAŁUJE TEN CO NIE BYŁ

więcej informacji może udzielić Michał S.trażak na forum,
jeżeli będzie zainteresowanie i zechcecie państwo
dowiedzieć się czegoś więcej
.

ADMIN