FORUM DYSKUSYJNE  STRONA GŁÓWNA  KSIĘGA GOŚCI  KSIĘGA HUMORU


" POLICJA I PROKURATOR W BORZĘCINIE "

Jak wyczytaliśmy na stronie internetowej KP Policji http://kppbabice.policja.waw.pl zabójca z Borzęcina Dużego został zatrzymany :

Podejrzany o zabójstwo 74-letniego mężczyzny w Borzęcinie Dużym jest już zatrzymany. Sprawca przyznał się do jego pobicia. Sąd Rejonowy w Pruszkowie aresztował 35-letniego Rajmunda S. na okres 3 miesięcy.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 października 2005 r. Ciało ofiary znalazł jego syn, który powiadomił o tym policję. Policjanci już w dniu zdarzenia typowali sprawcę tego czynu. Kwestią czasu było jego zatrzymanie. Z prowadzonych ustaleń wynikało, że sprawca uderzał 74-letniego Jana K. po ciele oraz dusił. Pięć dni po zdarzeniu policjanci ze Starych Babic zatrzymali 35-letniego Rajmunda S. Przedstawiono mu zarzut zabójstwa a Sąd Rejonowy w Pruszkowie jeszcze w tym samym dniu aresztował go na okres 3 miesięcy. Podejrzany przyznał się do pobicia ofiary i nie udzielenia jej pomocy. Jak wyjaśnił motywem zbrodni była kłótnia przy piciu alkoholu. Sprawę wyjaśnia Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza Komendy Powiatowej Policji z/s w Starych Babicach.

kom. Michał Lipiński
Oficer Prasowy KPP z/s w Starych Babicach

z archiwum www.babice.waw.pl

Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak, nie wiadomo z kim !!!

W Borzęcinie Dużym przy ulicy Warszawskiej wczoraj wieczorem znaleziono zwłoki mężczyzny. Chyba w jego własnym domu. Denata już od poniedziałku nikt nie widział. Zwłoki znaleziono przykryte gazetami i pościelą. Na miejsce przyjechali Policjanci, Prokurator, a nawet Strażacy.  Śledztwo trwa, a my dla jego dobra nawet nie ujawniamy nazwiska denata.

ADMIN