X
Niedziela
Zwykła
05.06. |
7.30 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
+Stanisława Skotnickiego w 13r
śm. cr Skotnickich, Kajaków,
Białych |
|
9.30 |
+Krystynę Bugajską Grażynę i
Andrzeja Skorupa |
+Irenę i Ryszarda Kaczyńskich,
Józefę i Stanisława Adamczyk,
Zbigniewa Nowaczyńskiego |
|
11.30 |
Wspólna za
nowożeńców |
16.00 |
+Teklę w kolejną r śm oraz Jana,
Krzysztofa i Stanisława
Łuczaków,
Genowefę i Stanisława Boguckich |
+Zofię Perz w 1r jej śm |
|
18.00 |
+Edwarda Gutkowskiego Genowefa i
Leon Gutkowscy |
+Janinę i Mieczysława
Baczyńskich zm
z cr Salików i Baczyńskich zm z
rodz Boguckich i Bożyków |
|
|
Poniedziałek
06.06. |
8.00 |
+Krystynę Szalewicz |
W
podziękowaniu za udaną operację
i szybki powrót do zdrowia
dla Zbigniewa oraz o siły dla
najbliższych |
|
18.00 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
O
zdrowie i błog. Boże dla Zofii z
racji imienin |
|
|
Wtorek
07.06. |
8.00 |
+Halinę Skulską w 5r śm |
+Lidię Łozińską |
+Emilię Wojnarowską w 100r
urodzin Jana Wojnarowskiego
Jana Olka Piotra Olka Stanisława
i Pomicelę Olek |
|
18.00 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
+Antoninę Jana Więcyków Piotra i
Anielę Zaśko
cr Cienkuszów i Więcyków Zaśków
Szlasów |
|
|
Środa
08.06. |
8.00 |
W 20r
święceń kapłańskich x Macieja, zdrowie i
opiekę i błogosławieństwo |
18.00 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
+Antoniego Ziubińskiego w 10r śm
Martę Stępniak w 12r śm
Teresę Nowak w 5r śm Mariannę
Pintusz w 4r śm
Reginę w 17r śm i Władysława
Jezierskich |
|
|
Czwartek
09.06. |
8.00 |
-------- |
18.00 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
+Elżbietę Konopa 5r śm |
|
|
Piątek
10.06. |
8.00 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
W
30r śm Jerzego Pruszkowskiego |
|
18.00 |
+Bogumiła Szelenbauma |
W
10r ślubu Anny i Andrzeja
dziękczynna za dzieci |
|
|
Sobota
11.06. |
8.00 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
Dziękczynna za 80 lat życia
Stefanii Grochal |
+Antoniego Rzeźnickiego z okazji
imienin oraz Janinę Rzeźnicką
cr Rzeźnickich i Biedrzyckich |
|
18.00 |
+Zdzisława Ręczyn w 3r jego śm,
Irenę, Mariana Tomaszewskich
zm z cr Tomaszewskich, Halinę,
Tadeusza Ręczyn zm z cr Ręczyn |
+Stanisława Stanickiego w 12r śm,
Zofię i Witolda |
|
|
XI
Niedziela
Zwykła
12.06. |
7.30 |
+Stanisława Zygmunciak (greg.) |
Za
Annę Kajak w 8r śm i Władysława
Kajaka |
+Janusza Gontarka w 16r śm Martę
i Stanisława Łuczak
i Bronisławę Jesionek |
|
9.30 |
+Leokadię Kozłowską, Tadeusza
Mazurka |
+Franciszkę 20r śm cr
Kuśmierków, Opieków Pieńkoszów |
|
11.30 |
Dziękczynna za 25 lat małżeństwa
Beaty i Witolda i za +Mariannę
i Aleksandra Gębarzewskich cr
Przybyszów i Gębarzewskich |
+Janinę Wacława Antoniego
Eulalię Franciszka Niedzińskich
Jana Zofię Burczyńskich |
|
16.00 |
+w
3r śm Waldemara Modzelewskiego |
+Zdzisława Sądeja w 1r śm oraz
za Lucynę Sądej w 85r śm i jej
urodzin |
|
18.00 |
+Antoniego Brodowskiego z racji
im. |
+Dariusza Bucholca w 8r śm |
|
|