<<< BABICKI PORTALIK INTERNETOWY, CZYLI KTO Z KIM, KIEDY, GDZIE I DLACZEGO >>>


Herb miejscowości Stare Babice

LIPKÓW CAŁY DLA DZIECI

Herb miejscowości Stare Babice


FORUM DYSKUSYJNE

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGA GOŚCI


DZIECIĘCE ŚWIĘTO ZA KASĘ Z FUNDUSZU SOŁECKIEGO


INNE BABICE

AKTUALNOŚCI

OLD BABICE


<<< JEŚLI REKLAMA, TO TYLKO W BABICKIM PORTALIKU INTERNETOWYM I W GOŃCU BABICKIM >>>

29 maja 2011 roku - niedziela, godz.14.00 - wśród dzieciaków i Pań Animatorek krząta się i wszystkiego dogląda Sołtys Lipkowa (Radna Lipkowa i Zielonek Wsi)
- Agnieszka Kaczurba. Wszystko było przygotowane na przyjęcie dzieci - tych starszych i tych młodszych, więc nie mogło być mowy o jakiejś niedoróbce.
Dzieci dostawały tzw. "karty pieczątkowe", a do zdobycia były cztery pieczątki - każda była stawiana za wykonanie jakiegoś zadania.
I tak można było uczestniczyć w zabawie z chustą klanzy. Niewtajemniczonym wytłumaczyć należy, że jest to zabawa tak dla rodziców, jak i dla dzieci.
Zabawa z chustą klanzy, to dwudziestominutowy cykl, kierowany przez animatora i przeznaczony dla ok. 8 - 12 osób. Na początku każdy musiał zaznajomić się
z zasadami używania chusty, a następnie grupy musiały wykonać kila prostych zabaw z piłeczkami (trafienie piłeczką do chuścianego otworu,
zamienianie się miejscami itp). Zabawa trzeba przyznać była przednia i zdobyła wysokie noty u uczestników.
Nie zabrakło stoiska plastycznego, malowania twarzy i samodzielnego wykonywania łodzi z kartonów i kawałków prześcieradła - za to również były pieczątki.
Była również zjeżdżalnia, wata cukrowa, chodzenie na szczudłach i przeciąganie liny. Na koniec zaplanowano wspólne poszukiwania skarbu.
I tak po wskazówkach i mapie dzieciaki trafiły do celu. Tam w kuferku czekał na nich skarb - słodycze i przypinki. Za wspólną zabawę organizatorom dziękujemy,
nadmienimy, że lipkowski plac zabaw wzbogacił się ostatnio o nową zabawkę i zadaszoną piaskownicę - wszystkie dzieci zapraszamy do Lipkowa.
Jak widać Fundusze Sołeckie mogą być spożytkowane w bardzo dobry sposób.


zabawa z chustą klanzy

       

firestarmediaznasz ciekawy temat, zobaczyłeś coś, usłyszałeś:

napisz: babice@babice.waw.pl na gadu-gadu:  zadzwoń: 796-920-796


© 2005-2011 "firestarmedia"
stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768 w trybie true color


GALERIA - ZDJĘCIA

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

PLAN MIEJSCOWOŚCI