AKTUALNOŚCI I LOKALNE NEWSY

BABICKIE FORUM DYSKUSYJNE

KONTAKT Z ADMINEM

Herb miejscowości Stare Babice

FIRMA "BYŚ" - OFERTA PRACY

FIRMA "BYŚ" POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO KIEROWCA.

FIRMA BYŚ POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

KIEROWCY KAT. C lub KAT. C + E

Zakres obowiązków:

- praca na terenie Warszawy i okolic,

- realizacja prac związanych z odbiorem odpadów.

Nasze oczekiwania:

- prawo jazdy kategorii C lub C+E  oraz  świadectwa kwalifikacji zawodowej (kod 95),

- uczciwość  i zaangażowanie w pracy,

- mile widziana elektroniczna karta kierowcy,

- mile widziane doświadczenie w pracy w branży odpadów komunalnych,

- gotowość do pracy zmianowej.

Nasza oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- dysponujemy nowymi pojazdami (hakowce, śmieciarki, naczepy),

- atrakcyjne i regularnie wypłacane wynagrodzenie,

- ubezpieczenie na życie,

- odzież robocza i środki ochrony indywidualnej.

Kontakt:

tel. 664-179-900; rekrutacja@bys.pl

I BABICE.WAW.PL